Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти!
20 лютого

Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти!

20 лютого вся Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Небесною Сотнею називають українців, які загинули з грудня 2013 року по лютий 2014 року. Це борці, які віддали своє життя у Києві, на Майдані - за честь, за волю, за право бути народом, джерелом влади у власній державі.

В Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбувся виховний захід «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти», приурочений буремним подіям 3-х річної давності. Під час заходу вихованці Палацу ознайомились з основними подіями Революції Гідності, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадали про перебіг подій на Майдані. Діти переглянули фотовиставку « Майдан там – де ти», надану представниками громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу».

Гостем заходу був Ковтун Ярослав Васильович – депутат Чернігівської міської ради від ДемАльянсу, активний учасник подій в Києві на Майдані. Він прокоментував світлини та наголосив, що Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина — життя. Закликав присутніх вірити в Україну, бути чесними людьми, боротися з несправедливістю!

Також згадали і про наших солдатів, які захищають рідну землю в зоні АТО. Вихованці Палацу передали на передову прапор-оберіг, який нагадає нашим захисникам, що їх люблять, цінують і чекають.

 

Майдан там де ти

Матеріали: http://chpalace.edukit.cn.ua/news/id/532

Останнє редагування Четвер, 02 березня 2017 17:12

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.
Завантажити Більше