ДемАльянс залучає активістів Чернігівської області до справпраці
09 грудня

ДемАльянс залучає активістів Чернігівської області до справпраці

              з 1 по 6 грудня в рамках регіонального туру  командою ДемАльянсу було проводено ряд тренінгів для активних мешканців міст Сосниця, Бобровиця, Ніжин та Прилуки. Метою цих заходів було залучення активістів та просто небайдужих громадян задля покращення умов життєдіяльності у кожному місті Чернігівської області таобговорити можливі способи участі громадян у формуванні місцевої політики .  

             Організаторами було обрано актуальну проблематику «Людина – виборець – громадянин. Яку роль обираєте Ви?». Кожна людина як член суспільства обирає для себе роль, бути просто спостерігачем або брати активну участь у покращенні та налагоджуванні свого міста та своєї країни. Враховуючи це, командою Демократичного Альянсу було представлено дві презентації , аби, продемонструвати всі можливі інструменти впливу на місцеву політику та на прикладі діяльності чернігівської команди демальянсу довести результативність їх застосування.  Також учасники тренінгу взяли участь в інтерактивній грі «Червоне-Синє» та мали змогу навчитись ефективним стратегіям комунікації між різними суспільними групами.

             Результатами проведених навчальних заходів стало створення ініціативних груп, метою яких є участь у формуванні місцевої політики. Демократичний Альянс і надалі буде проводити подібні тренінги для громадських діячів Чернігівської області.

             Для уточнення інформації про можливість проведення тренінгів у Вашому місті, звертайтеся за телефоном:

0631583246 – Катерина Данькова, організатор

EKd mX0G Z0ZlxWT6U0cgs

 

Останнє редагування П'ятниця, 09 грудня 2016 19:45

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.
Завантажити Більше