Позиція Демальянсу в питаннях одинадцятої сесії Чернігівської міської ради
03 жовтня

Позиція Демальянсу в питаннях одинадцятої сесії Чернігівської міської ради

 

Огляд питань одинадцятої сесії Чернігівської міської ради, ініційованих ДемАльянсом та найбільш резонансних.

 

Фракцією ДемАльянс були внесені доповнення до Програми профілактики злочинності на території м. Чернігова на 2016-2017 роки. Доповнення стосувались більш широкого залучення громадськості до процесу забезпечення правопорядку та налагодження діалогу між правоохоронними органами та жителями Чернігова (наприклад, зустрічі дільничних з мешканцями для виявлення проблем на території дільниці). Депутат Тарасов звернув увагу міського голови, що подібні програми мають готуватись завчасно без поспіху. Бо внесених ним змін ця програма здебільшого виглядала як формальна, що ухвалювалась з єдиною метою - виділити поліції кошти на бензин.

 

ДемАльянс не підтримав пропозицію міського голови Чернігова щодо підвищення орендної ставки на цілісні майнові комплекси Чернігівської ТЕЦ фірми ТехНова та Облтеплокомуненерго. Нашою пропозицією було обрахувати таку орендну ставку (після переоцінки майна ЦМК), що збереже орендну ставку для орендарів на діючому рівні. Оскільки підвищення орендної ставки неминуче призведе до здорожчання вартості тепла для жителів Чернігова.

 

Розглянули Положення про встановлення розміру пайового внеску для забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова. Підтримали пропозицію включити ПДВ при обрахунку загальної суми, на яку нараховується пайовий внесок (4% від загальної вартості об’єкту), що збільшить на 25% надходження до бюджету міста від забудовників. Протилежна позиція була пропозицією будівельних лобістів зменшити їх витрати на 20% за рахунок міста.

 

 Підтримали пропозицію управління економіки про здійснення запозичення 11 млн грн. від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) під 3% річних. Аргументом  для ухвалення даного рішення став додатковий грант від цієї організації чернігівській громаді на суму 200 тис.євро. Розраховуємо, що 18 млн.грн, витрачених на енергоефективні вуличні лампи та утеплення школи №5, в майбутньому принесуть суттєву економію коштів громади міста.

 

 В Програмі матеріальної допомоги міській податковій депутатом від ДемАльянсу Андрійченко Ігорем було запропоновано включити індикатори оцінки результативності реалізації Програми. Зокрема, було включено індикаторні показники в кількості скарг, що надходять в податкову від платників, та кількість неплатників станом на звітний період. Аналізуючи ці показники з часом, зробимо висновок наскільки досяжними виявились задекларовані цілі та чи ефективною є допомога міста, надана податковій інспекції.

 

Голосували проти  пропозиції Опозиційного блоку про заборону ввозу сміття з будь-яких міст України на сміттєзвалище в Чернігові. Дану пропозицію вважаємо популістичною, адже Львів не отримав дозволу ввозити сміття в Чернігів ще до сесії. Даний мораторій жодним чином не пов’язаний з реальним вирішенням екологічних проблем міста Чернігова, а спрямований на отримання політичних дивідендів окремих політичних сил. 

Прес-служба

Чернігівської міської організації партії ДемАльянс

Останнє редагування Понеділок, 03 жовтня 2016 12:01

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.