Ігор АНДРІЙЧЕНКО: "Політика для мене - один з інструментів змін"
04 липня

Ігор АНДРІЙЧЕНКО: "Політика для мене - один з інструментів змін"

Ігор АНДРІЙЧЕНКО - заступник голови ДемАльянсу, депутат Чернігівської міської ради, кандидат в народні депутати по 206 округу. Чим живе, про що мріє та що планує у майбутньому - читайте в короткому інтерв’ю.

Я людина, яка прагне змінювати світ навколо. Створювати умови для формування здорового суспільства. Політика для мене - це один з інструментів  цих змін.

Моя дружина підтримує мене у всіх починаннях, якими б нереальними вони не здавались на перший погляд. Дружина з сином, батьки, сестра люблять і вірять в мене. Це і стимулює мене змінювати світ на краще.

В дитинстві я мріяв бути геологом, щоб мандрувати та пізнавати світ.

Приклад для наслідування у мене - це збірний образ з ряду рис, які я волію вдосконалювати у себе як політика та людини, це зокрема:

Махатма Ганді - самопожертва і духовність в політиці;

Бенджамін Франклін - постійне самовдосконалення і робота над собою;

            Голова ДемАльянсу Василь Гацько - самодисципліна і воля до перемоги.

Себе в найближчому майбутньому бачу на управлінській посаді,  що дозволить мені максимально самореалізуватись, створюючи умови для формування щасливого самодостатнього українського суспільства.

З Демальянсом я познайомився в 2009 році. Тоді це була всеукраїнська молодіжна громадська організація, що займалась навчанням молодих активних людей. Сьогодні ДемАльянс - це команда близьких мені по духу, щирих, активних та цілеспрямованих людей, які прагнуть змінити світ на краще і власним прикладом впроваджують нові стандарти політики.

Якби я не був політиком, то все одно працював би з людьми. Скоріше за все це була б інформаційна, тренерська або консультаційна діяльність. Постійно самовдосконалюватись та ділитись з людьми знаннями - те чому я прагну присвячувати життя.

Визначальними рисами характеру в моєму житті є відповідальність, цілеспрямованість, віра в себе та бажання пізнавати світ.

В людях ціную працелюбність, щирість, оптимізм та вміння дотриматись слова.

Я мрію жити в суспільстві щасливих самодостатніх людей. Людей, що поважають себе та люблять світ навколо.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.
 • Гість - HDRFT

  Подобається 0 Короткий URL:
 • Гість - Jike

  Few pieces in fashion cause more chatter or stronger feelings than the iconic fendi outlet. The look, the price, the exclusivity – love it or hate it, the bag is an attention-grabber, not to mention a beautiful piece of handbag lore. The smell coming off of a brand new leather Birkin is nearly intoxicating, and for what people pay for those bags, they probably should get you high. It's only fair.
  That being said, I've always had slightly mixed feelings about hermes replica most famous bag when it comes to whether or not I want to own one myself. And as my therapist always says, it's good to talk these things out, so join me after the jump for my personal list of pros and cons. To Birkin, or not to Birkin? That is the question.
  It's the first day of November, and fall is officially in full swing. The brisk weather means it's time to bring out our favorite chunky knits, and more importantly, it's time to pair them with our favorite fendi outlet handbags of the season!

  Подобається 0 Короткий URL: