Заява Демальянсу щодо неприпустимості порушення секретарем Чернігівської міської ради норм депутатської етики
06 квітня

Заява Демальянсу щодо неприпустимості порушення секретарем Чернігівської міської ради норм депутатської етики

Чернігівська міська організація партії «Демократичний альянс» засуджує некоректну поведінку і неправдиві заяви, які публічно дозволяє собі робити секретар Чернігівської міської ради  Віктор Бистров в соціальних мережах, оцінюючи рішення фракцій щодо голосування по тим чи іншим питанням в раді.

Зокрема ми вважаємо, що  фраза «ви заплатили гроші Демальянсу та Самонемічі» є образливою для двох фракцій Чернігівської міської ради як по суті, так і по формі. Вважаємо автор, висловлюючи її, базувався виключно на своєму багаторічному досвіді роботи чиновником міської ради. 

Подібна поведінка Віктора Бистрова порушує норми ст.. 8 Закону «Про статус депутатів місцевих рад»  та ст 48. Регламенту Чернігів сякої міської ради 7-го скликання. Де сказано, що депутат, а секретар міськради обирається з депутатів, здійснюючи свої депутатські повноваження, повинен дотримуватися правил депутатської етики, в тому числі керуватися у своїй діяльності та поведінці загальновизнаними принципами порядності, честі і гідності, не допускати образливих висловлювань, уникати у публічних виступах недостовірних відомостей стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатських груп, фракцій, окремих депутатів Ради, громадян.

Особливо неприпустимими є заяви з вуст посадової особи органу місцевогосамоврядування, яким є секретар міськради. Він покликаний об’єднувати зал і представляти у виконкомі інтереси всіх депутатів, а не окремої фракції якою б чисельною вона не була.

         «По суті звинувачень вважаємо, що знайдене, під час пленарного засідання компромісне рішення щодо продовження оренди земельної ділянки ТОВ «Термінал-центр» на чотири місяці є збалансованим між громадою міста та представниками десятків кампаній-експортерів, що наповнюють бюджет міста та дають роботу сотням чернігівців. Адже задачею міської влади є збалансування інтересів громади і бізнесу для досягнення максимального суспільного блага. 

         Щодо фінансування Демократичного альянсу, то звітність про надходження і витрати команди за багато років знаходиться в он-лайн доступі всім бажаючим» − зазначив голова фракції партії Демальянс у Чернігівській міській раді Ігор Андрійченко. 

Прес-служба

Чернігівської міської організації партії Демальянс

Останнє редагування Середа, 06 квітня 2016 10:49

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.