Огляд ДемАльянсом рішень шостої сесії Чернігівської міської ради http://pik.cn.ua/20798/shosta-sesiya-miskradi-skandalna-zemlya-ekoprograma-ta-rozshirennya-vikonkomu/
01 квітня

Огляд ДемАльянсом рішень шостої сесії Чернігівської міської ради

На 6-ій сесії Чернігівської міської ради розглядався ряд важливих для міста питань.

Позиція фракція «Демократичного Альянсу» щодо найрезонансніших питань:

 Пропозиції ДемАльянсу ввійшли в рішення «Про забезпечення прозорості діяльності комунальних підприємств міської ради». Відтепер діяльність комунальних підприємств буде висвітлюватись на сайті міської ради, а також опубліковуватись декларації їх керівників.

Завдяки спільним зусиллям Демократичного Альянсу і екоактивістам місяць тому була знята з розгляду виконкому та суттєво доопрацьована Програма поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки, яка була зараз ухвалена.

 Підтримали такі важливі програми, як:

Під час сесії Ігор АНДРІЙЧЕНКО запропонував компромісний варіант щодо продовження діяльності ТОВ «Термінал – Центр», що влаштував і представників громади, що виступали за перенесення зони прибуття, і його керівників, а саме: продовження оренди строком на 4 місяці, за які Голова Торгово-промислової палати Костянтин Іванов зобов’язувався перенести Термінал-Центр  на інший майданчик в зоні Чернігова. При цьому міська рада і міський голова зобов’язувався максимально цьому посприяти створенню цієї нової зони прибуття, якою користуються десятки підприємств-експортерів Чернігівщини.

Фракція ДемАльянсу не підтримала продовження договору щодо ділянок землі за торгівельним комплексом «Епіцентр» по вул. Кільцевій, 14 зі скандальним власником «ТОПАЗ» і «ФОРЕСТ-3», оскільки виступає за запровадження земельного аукціону після закінчення договору оренди. Завдяки аукціону  земельну ділянку отримує той, хто запропонує найкращі умови, тому логічно, що такий підхід є вигідним для міста.

Також фракція ДемАльянсу не підтримала скандальне рішення забудови берега Стрижня в районі вулиці Коцюбинського та передачі на баланс міської ради набережної Стрижня біля пр. Перемоги, 119 (замість майбутньої сплати забудовником пайового внеску на розвиток інфраструктури міста).

  

Фракцією ДемАльянсу було підтримано рішення про оцінку цілісних майнових комплексів (стосується комплексу ТЕЦ) для розуміння вартості майна, що належить громаді.

Наша команда не голосувала за виділення коштів на замовлення нової Методики розрахунку нормативно-грошової оцінки землі, що напряму збільшить плату за землю суб’єктам господарювання. Нашою пропозицією було відтермінувати на місяць замовлення Методики, що почне діяти з 01 січня 2018 року, до запровадження реального діалогу міської влади з бізнесом.

Загалом варто відзначити позитивну тенденцію можливості впливу активної громадськості та депутатів на остаточні рішення міської влади. Це можна робити на комісіях або ж на сесії. Головне, щоб пропозиції були конструктивними і зваженими. 

 

Прес-служба

Чернігівської міської організації партії ДемАльянс

Останнє редагування П'ятниця, 29 квітня 2016 13:34

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.