Чи перейдуть електромережі у власність громади?
20 лютого

Чи перейдуть електромережі у власність громади?

Фракція «ДемАльянсу» у Чернігівській міській раді ініціює створення контрольної депутатської комісії для перевірки ефективності використання об’єктів комунальної власності в сфері тепло- та енергопостачання в м. Чернігові. З такою пропозицією виступив депутат Чернігівської міської ради від партії «ДемАльянс» Віктор Тарасов під час засідання погоджувальної ради 19 лютого.

 Останнім часом в м. Чернігові спостерігається зростання соціальної напруги, пов’язаної з непосильним для абсолютної більшості містян рівнем тарифів на послуги ЖКГ, непрозорістю та частими зловживаннями з боку постачальників послуг щодо нарахувань оплати за послуги ЖКГ. Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чернігівська міська рада, як представник інтересів громади, має безпосередні повноваження щодо здійснення контролю за наданням послуг в сфері ЖКГ в громаді та управлінням майном, яке належить до комунальної власності. Зокрема, має здійснюватися контроль над використанням майна громади м. Чернігова (ТЕЦ, котельні, тепло- та енергомережі), яке наразі знаходиться у користуванні певних комерційних структур та які й надають наразі послуги в сфері тепло- та енергопостачання.

В наявній ситуації, мова йде не тільки про прозорість та ефективність управління майном громади, а в першу чергу про енергетичну безпеку міста та дотримання соціально-економічних прав громадян-споживачів цих послуг.

На думку депутата фракції «ДемАльянс» Сергія Кирієнка, одним з механізмів вирішення даної ситуації в перспективі має стати створення комунальних підприємств з надання послуг в сфері тепло- та енергопостачання в м. Чернігові на базі майнових комплексів та об’єктів, які перебувають в комунальній власності.

Прес-служба Чернігівської міської організації

Політичної партії «Демальянс»

Останнє редагування Вівторок, 20 лютого 2018 09:18

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.
Завантажити Більше