Договори на перевезення та графік руху в Чернігові обіцяють змінити
01 червня

Договори на перевезення та графік руху в Чернігові обіцяють змінити

Після того, як Чернігівський ДемАяльянс провів перевірку роботи громадського транспорту у вечірній час, підготували пропозиції і направили їх до профільного заступника міського голови, які звучали так:

- переглянути існуючі договори з перевізниками та узгодити розклад роботи з кожним з них. А також перевірити і узгодити договори з паспортами маршрутів щодо реально існуючого розкладу маршруту, адже наразі вони різняться;

- прописати чіткі і зрозумілі умови договору, індикатори оцінки якості перевезень та, нарешті, розпочати притягувати перевізників до відповідальності за недотримання умов договору. Варіант договору був розроблений і доданий до мого депутатського звернення.

 

Отримали зворотній зв'язок.

Прийшла відповідь про те, що була проведена нарада з перевізниками, де було наголошено про виконання вище вказаних нагальних питань. Перевізники мають підготувати актуальні графіки роботи, за якими вони будуть працювати далі. Управління транспорту має терміново внести зміни до укладених з перевізниками договорів з подальшим розміщенням розкладів руху міського пасажирського транспорту. 
Окрім цього, було наголошено, що системне подальше порушення графіку руху громадського транспорту на маршруті призведе до розірвання договору.

Відповідь на пропозиції по транспорту

Відповідь на пропозиції по транспорту 2

Тетяна Романова,

депутат Деснянської районної

у місті Чернігові ради від «ДемАльянсу»

Останнє редагування Середа, 01 червня 2016 14:56

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
правила та умови.