Наша діяльність

ЖКГ

Демальянс виступає за максимальне сприяння створення Об'єднань співласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Оскільки найбільш зацікавленими в якосному і ефективному управлінні будинку, мають бути його мешканці.Задача місцевої влади - максимально спряти появі ефективного власника.  
Ми переконані, що не монополія ЖЕКів, а конкурентний ринок житлово-комунальних послуг забезпечить боротьбу за клієнта і , як наслідок, максимально якісну послугу з обслуговування будинку.
Координатор напрямку: Катерина Данькова 

ТРАНСПОРТ

Траснпортна галузь Чернігова має забезпечувати головне - комфортне та безпечне перевезення пасажирів.
Танспртна система  має бути переглянута з врахуванням пріорітетності електротранспорту, розвантаження міста від маршруток та  врахування пріорітетності вело і пішохідної інфраструктури. 
Задача місцевої влади забезпечити гармонійний розвиток і функціонування  транспортної системи, прозоре тарифоутворення. Перевізник має вболівати за постійне покращення своїх послуг і боротись за пасажира, а  пасажири бути вічливими, культурними, але вимогливими клієнтами. 
Координатор напрямку Романова Тетяна
 
 
   

КАМПАНІЯ "СТОП СВАВІЛЛЮ В ПАСПОРТНИХ СТОЛАХ"

Ще з з 2011 року Демальянс по всій країні, в тому числі і в Чернігові, розгорнув кампанію "Стоп свавіллю в паспортних столах" метою якої було зупинення  корупційних поборів і незаконних платежів які вимагали деякі працівники Державної міграційної служби та фірми-посередника ДП "Документ". Проміжними результатами цієї багаторічної кампанії можна вважати  рішення суду першої інстанції щодо трьох років ув'язнення однієї з очільниць ДМС Зеленчук В.П., сотні громадян, що отримали консультацію і зменшили ціну паспорту, та більш прозора і відкрита робота обласного ДМС.
Координатор напрямку - Роман Мокроусов

Наші проекти